Paribu, PlayerUnknown’s Battlegrounds Mobile için turnuva hazırlıyor

Üniversite öğrencileri turnuvada Miramar'ın vadilerinde, Erangel'in ormanlarında ve elemelere göre değişecek haritalarda yarışacak.

Kullanıcılarına hızlı, kolay ve güvenli kripto para işlem hizmeti sunan Paribu markasının Gaming in Turkey ile iş birliğiyle düzenlediği PlayerUnknown’s Battlegrounds Mobile (PUBG Mobile) Turnuvası için kayıtlar başladı. Üniversite öğrencileri turnuvada Miramar’ın vadilerinde, Erangel’in ormanlarında ve elemelere göre değişecek haritalarda yarışacak. Toplamda 128 takımın olacağı turnuva için kayıtlar 10 Nisan 2021’e kadar yapılabilecek.

Turnuvada yer almaya hak kazanan 4 kişilik takımlar, düzenlenecek elemelerden sonra çeyrek ve yarı final elemelerinden geçerek finalde ödül için yarışacak. Katılım gösterip tüm maçlarını oynayan her oyuncunun Paribu hesaplarına hediye 10 TL tanımlanacak turnuvada, birinci olan takım 6.000 TL değerinde, ikinci takım 4.000 TL değerinde, üçüncü takım 3.000 TL değerinde, dördüncü takım ise 2.000 TL değerinde Bitcoin kazanacak.

PUBG Mobile

PUBG Mobile için önemli bir etkinlik, bu sefer üniversite öğrencilerine geliyor

Gençlerin turnuvadaki başarıları ile üniversitelerini temsil edebilecekleri üniversiteler arası Paribu Campus Challenge: PUBG Mobile Turnuvası etkinliğinde her adım katılımcılara ayrı bir heyecan yaşatacak. 14 Nisan 2021 tarihinde başlayacak eleme maçları için 512 oyuncu 16 takımdan oluşacak 8 gruba ayrılacak. Her takım, 2 maç üzerinden değerlendirilirken, rakiplerini yenerek en fazla puanı toplayan ilk 8 takım çeyrek finallere kalacak.

Turnuvanın çeyrek finalleri 15 Nisan 2021 tarihinde 16 takımdan oluşan 4 grup üzerinden gerçekleşecek. Yine 15 Nisan 2021 tarihinde oynanacak yarı final karşılaşmaları, her biri 16 takımdan oluşan 2 grup üzerinden canlı yayında oynanacak. Her gruptan en fazla puanı toplayan 8’er takım ise 16 Nisan 2021 tarihinde turnuva finalinde üniversitesini temsil etme hakkı kazanacak ve işler daha da kızışacak.

14 Nisan 2021 tarihindeki 2 eleme lobisi, 15 Nisan 2021 tarihindeki yarı final karşılaşmaları ve 16 Nisan 2021 tarihindeki büyük final maçları; GIT Esports – Nimo TV ve GIT Esports – DLive kanalları üzerinden canlı yayınlanacak. Aynı zamanda Paribu, elektronik spor dünyasına etkili bir giriş yaparken üniversiteli gençlere özel hazırladığı turnuva ödülleri ile onları motive edecek. Birçok ödülün sahibini bulacağı üniversiteler arası PUBG Mobile Turnuvası etkinliğinin büyük final canlı yayınında üniversite öğrencileri de takımlarını destekleyecek.

Başvurudan sonra turnuvanın oynanacağı lobi bilgileri, GIT Esports tarafının Discord sunucusundan paylaşılacak. Detaylı bilgi için Paribu markasının resmi adreslerinden olan ParibuLog platformunu ziyaret edebilirsiniz. PUBG Mobile oyununda takımımla birlikte rakiplerimi geride bırakıp, üniversitemi finale taşırım diyorsan detaylı bilgi için hemen https://www.gaminginturkey.com/esports/paribu-pubgm-turnuvasi/ adresini ziyaret et!

0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x