6 Haziran 2018 ile 10 Haziran 2018 tarihleri arasında CNR Expo Yeşilköy’de bulunmak isteyebilirsiniz çünkü Games Week İstanbul 2018 etkinliği orada gerçekleşecek. Ayrıca, bugün aldığımız yeni bir habere göre de bu etkinliğe NVIDIA Türkiye ekibi katılacak. Tabii ekip boş bir şekilde katılmayacak etkinliğe. NVIDIA Türkiye, etkinlikler ile gelecek. Öyle ki ekip, GeForce Garage etkinliği dahilinde ModArtPC’den Levon Turac, katılımcılarla birlikte ASUS GeForce GTX 1080 ekran kartına sahip, içerisinde özel bir su soğutma sistemi ve el yapımı tasarımlar içeren yüksek performanslı bir oyun bilgisayarı toplayacak. Bu anlara da etkinlik alanındaki insanlar şahitlik edebilecek.

Games Week İstanbul 2018

Games Week İstanbul 2018, şahane bir PC toplama anına tanıklık edecek

Bahsetmiş olduğumuz bilgisayar toplama anları sırasında cihaza ASUS Z370-F anakart, G.Skill 16 Gb TridentZ DDR4 RGB RAM ve Intel I7 8700K işlemci gibi ögeler de eklenecek. ASUS GeForce GTX 1080 ekran kartını zaten söylemiyoruz. Tabii bu anları sadece etkinlik alanındaki insanlar görebilecek. Peki, etkinliğe katılamıyorsanız ne yapacaksınız? NVIDIA Türkiye bu sorunu da düşündü ve etkinlik boyunca canlı yayınların olacağını belirtti.

Yapılan açıklamalara göre bu canlı yayınlar RaufBaba25 tarafından yapılacak. RaufBaba25, Twitch üzerinden oyunlar oynayacak. NVIDIA GeForce TR kanalından gerçekleştirilecek olan bu canlı yayında RaufBaba25, izleyenlere etkinlik alanını ve bahsettiğimiz toplama bilgisayarı da gösterecek. Son olarak, etkinlik alanında EasterGamersTV de bulunacak. Mete Özbey, Games Week İstanbul 2018 alanında ziyaretçiler ile buluşacak.