Neymar, eFootball Pro Evolution Soccer serisinin yeni yüzü oldu

eFootball Pro Evolution Soccer 2021 oyunundan itibaren Neymar, bahsi geçen markanın elçisi olacak.

Konami şirketi, bugün itibariyle Neymar isimli popüler futbolcunun eFootball Pro Evolution Soccer 2021 oyunu da dahil olmak üzere tüm Konami tarafından geliştirilen futbol oyunlarının yeni elçisi olduğunu duyurdu. Bu da demek oluyor ki serinin gelecek oyunlarında kendisini kutu tasarımlarında ve pazarlama çalışmalarının başrolünde görebileceğiz. Aynı zamanda, oyun içerisindeki model de diğer futbolculara kıyasla muhtemelen çok daha özenli bir şekilde hazırlanacaktır. Bu konuda da Neymar, “”Konami ile el sıkışmaktan onur duyuyorum. Tutkuyla oynamaya devam etmek, futbol dünyasında eFootball Pro Evolution Soccer ile büyük heyecan uyandırmak istiyorum!” diyor.

eFootball Pro Evolution Soccer

Neymar, 14 Temmuz 2021 tarihi itibariyle 111 farklı maçta 68 gol atmış ve Brezilya milli futbol takımının en çok gol atan ikinci oyuncusu olmayı başarmış olağanüstü bir futbolcu. Birçok kişi tarafından şimdiden dünyanın en iyi futbolcularından biri olarak kabul edilen Neymar, Konami şirketinin diğer partner futbolcularıyla benzer bir tutku ve azim sergiliyor; ünlü oyun şirketi de yıldız oyuncunun kariyerinde kendisini gururla destekleyeceğini belirtiyor. Eğer dilerseniz bu popüler ve yetenekli futbolcu için yayımlanmış olan yeni bir oyun içi görsele de hemen yukarıdan göz atabilirsiniz. Yalnız bu görsel, eFootball Pro Evolution Soccer 2021 oyunundan geliyor.

Peki, bu anlaşma hakkında sizler ne düşünüyorsunuz? EA tarafı FIFA 22 oyununda elçi futbolcu olarak Kylian Mbappé ile çıkıyor. eFootball Pro Evolution Soccer serisinin bu sene piyasaya sürülecek olan video oyununda da kapak tasarımlarında çok büyük bir ihtimalle Neymar bulunacak. Dediğimiz gibi, konu hakkındaki yorumlarınızı merakla bekliyor olacağız efendim.