Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

NBA 2K20: En hızlı ve en iyi nasıl VC kazanılır?

Mikro ödeme yollarını kullanmadan NBA 2K20 oyununda VC kazanmak isteyenler varsa, yazımıza göz atabilirler.

Günümüzdeki pek çok spor oyununda ne yazık ki oyuncuların ilerlemesi için mikro ödemelere yönelmeleri gerekiyor. NBA 2K20 oyununda da geçtiğimiz senelerde olduğu gibi gerçek parayla VC satın alınabiliyor ve oyunda harcanabiliyor. Açıkçası çok işe yarayan ve oyundaki ilerleyişi hızlandıran bir etken VC olarak anılan para birimi. Bizlerde sizlere gerçek para ödemeden nasıl VC kazanabileceğinizin yollarını göstermeye çalışacağız.


NBA 2K20 hakkında internet sitemizde farklı rehberler de bulunuyor. Bu rehberlerden bazılarını hemen aşağıdaki maddelerimizden, tamamını ise bu kategorimizden görebilirsiniz.

NBA 2K20 için yeterli sayıda rehber ürettiğimiz için şimdilik bu oyuna daha fazla destek vermeyi düşünmüyoruz. Yalnız, NBA 2K21 ile rehber çalışmalarına tekrar başlayacağımızdan emin olabilirsiniz.


NBA 2K20

NBA 2K20 oyununda eğlenerek VC kazanabilirsiniz

Üst kısımda belirttiğimiz gibi NBA 2K serisinin diğer oyunlarında olduğu gibi NBA 2K20 oyununda da VC kullanımı bazı noktalarda gerekebiliyor. Bu sanal para birimi, yine belirttiğimiz gibi gerçek parayla satın alınabildiği gibi oyundaki müsabakalar sayesinde de kazanılabiliyor. Şöyle ki, bu serinin oyunlarındaki MyTeam modu haricindeki neredeyse her oyun modunda yapılan maçlar sonucunda bir miktar VC kazanabilirsiniz. Yalnız bu hediyenin miktarları, oynadığınız oyun moduna ve maçların zorluğuna göre değişiyor.

Bizler de sizse bu durumun nasıl kolay hale gelebileceğini anlatmak istiyoruz. Öncelikle NBA 2K20 oynamaya MyCareer ve MyTeam modlarından başlamayacaksanız, bu durumun size avantaj getireceğini söylemeliyiz.  Örneğin, MyLeague ana başlığındaki aynı adı taşıyan MyLeague veya MyGM modunu seviyorsanız, oynadığını her maçın sonunda bir miktar VC birimini cebe atacaksınız. Uzunluğu ne olursa olsun, bu oyun modları sezonları ya da fazla sayıda maçın yer aldığı playoff düzeyini kapsadığından, keyfinizi bozmadan bir yandan VC sayınız artmaya devam edecektir.

Oyunun sürükleyici yapısına kendinizi kaptırarak, damlaya damlaya göl olur ata sözündeki durumu yaşayabilirsiniz. Uzun vadeli oyun modlarından hoşlanmıyor ve oyunda bulunan takımlarla çevrim içi maçları sevenlere de bir iyi haber verelim. MyLeague seçeneğinde olduğu gibi çevrim içi maçları oynarken yine bir yandan VC kazanma imkânınız bulunacaktır. Tabii, bu uzun maratonu göze almadan MyTeam ve MyCareer modlarını oynamak isteyen pek çok oyuncunun bulunduğunu da biliyoruz. Kardeşim, biz tek tek maçlarla uğraşamayız diyenlere bazı yöntemler gösterelim.

MyCareer modunda NBA statüsüne ulaşmak, paranın musluğunu açıyor

Üst kısımda değindiğimiz gibi NBA 2K20 oyunundaki MyTeam modunda, bazı özel ödüller dışında VC kazanma imkânı bulunmuyor. Öte yandan, buradaki kart paketlerinin VC karşılığında açıldıklarını bir kenara yazalım. Eğer bu oyun modunda VC karşılığı paketler açmak istiyorsanız maalesef ya gerçek parayla satın almalı ya da diğer oyun modlarını deneyimlemelisiniz. Bu arada, MyTeam oyun modunda nasıl hızlı ilerlenebileceği ve başlangıçta neler yapılması gerektiğiyle ilgili rehberlerimizin bulunduğunu hatırlatalım.

Öte yandan NBA 2K20 oyununda hızlı ve eğlenceli bir şekilde VC kazanmak istiyorsanız, adresiniz MyCareer modu olmalıdır. Oyunun hikaye yönü fazla olan giriş kısmındaki deneyimlerden başarılı olmak size avantaj sağlar. Oyunun başındaki sıralamada üst sıralara tırmandığınız takdirde, bir NBA takımıyla anlaştığınızda maç başına 1000 VC para birimine kadar maaş hakkedebilirsiniz. Böylelikle, oynadığınız yada hiç oynamadan yedek kaldığınız her maç sonrasında 1000 VC birimini cebinize koyarsınız.  Bunun yanında, maçlarda gösterdiğiniz performansa göre ekstra VC kazanabileceğinizi belirtelim.

Yaptığınız her olumlu hareket kazanacağınız rakamı arttırırken; pas hatası, top kaptırma, defansta yerini kaybetme, faul yapma gibi hataların neticesinde kazandığınız birimlerin bir kısmını kaybedersiniz. Bu nedenle dikkatli olmanızı öneririz. Bununla birlikte, oyundaki mahalledeki çarkıfelek benzeri çemberi kullanarak VC kazanılacağı gibi, kariyeriniz geliştikçe yapacağınız sponsorluk anlaşmaları da size bu oyun içi para birimini kazandıracaktır. Bu oyun modunda hızlı VC kazanıldığı gibi aynı para biriminin sür’atle harcanabildiğini bir kenara yazalım.

2
Yorumlar

avatar
1 Yorum Konuları
1 Konu Cevapları
1 Takipçiler
 
En Popüler Yorum
En Sıcak Yorum
  Abone Ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
stany
Ziyaretçi
stany

daha faydalı inceleme yazıları olabilir bu yazdıklarınız oyunu oynayan kişiler tarafından biliniyor. Mesela rozetler ile ilgili türkçe kaynak nerededeyse yok rozetlerin tek tek ne işe yaradığına dair bir rehber yazısı yaparsanız çok faydalı olacak

Kaan Gezer
Yönetici
Kaan Gezer

Zaten VC kazanmak için yapılabilecek şeyler de bu kadarı ile sınırlı diye biliyoruz. Bu içeriğimiz daha çok oyuna yeni başlayanlara hitap ediyor.

Rozetler hakkında bir içeriğimiz var ama aradığınız rehber o mu, bilemiyoruz: https://www.mavikol.com/nba-2k20-en-hizli-iyi-nasil-rozet-kazanilir/

Düzenleme: Sizin istediğiniz içeriğe benzer bir şeyi hazırlamış olabiliriz: https://www.mavikol.com/nba-2k20-rozetler-nedir-ne-ise-yararlar/