Eğer NBA 2K19 oyununun standart sürümünü satın alırsanız, kapak yıldızı olarak uluslararası bir isim göreceksiniz. Bu isim The Greek Freak olarak da bilinen Giannis Antetokounmpo olacak. Milwaukee Bucks’ın iki kez NBA All-Star’a seçilen bu yıldız oyuncu, NBA tarihinde normal sezonu sayı, ribaund, asist, top çalma ve blok kategorilerinin hepsinde ilk 20 içerisinde bitiren bir isimdir. Yani, kendisini kapakta gördüğümüze pek şaşırmamamız gerekiyor. Eğer dilerseniz hemen aşağıdaki görselden bu kapak tasarımını sizler de görebilirsiniz.

NBA 2K19

NBA 2K19 oyununun kapak yıldızı konuştu

Giannis Antetokounmpo yaşanan tüm bu olaylar hakkında konuşmayı ihmal etmedi ve, “NBA 2K19 ile serinin kapağında yer alan ilk uluslararası oyuncu olmaktan dolayı onur duydum. NBA 2K serisini oynamaya bayılıyorum ve oyun benim için çok anlam ifade ediyor. NBA’de bu tanınırlığa ulaşmak için çok çalıştım; bu oyunun kapağında yer almak benim için bir hayalin gerçeğe dönüşmesi demek.” dedi.

En İyi İkinci Çaylak Takımı, NBA En İyi Defans İkinci Takım, NBA En İyi İkinci Takım (iki kere) ve En Çok Gelişme Kaydeden Oyuncu gibi ödüllerin sahibi olan Giannis Antetokounmpo, dediğimiz gibi oyunun standart sürümünde oyuncuları bekliyor olacak. Eğer dilerseniz sizler de hemen aşağıdaki videodan, bu kapak tasarımı için yayımlanan reklam görüntülerini görebilirsiniz. Şimdiden sizlere iyi seyirler diliyoruz efendim.

Etiketler:

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster