Basketbol severlere müjde, NBA 2K19 resmi olarak duyuruldu. 2K Games bu duyuruyu resmi YouTube kanallarından yayımladıkları bir video ile gerçekleştirdi. Ayrıca bu video ile öğrenmiş olduk ki, oyunun kapağında da LeBron James bulunacak. Tabii videoda 2 Chainz, Rapsody ve Jerreau gibi isimler de bulunuyor ama kendileri sadece müzik için orada. Sakin olunuz.

NBA 2K19

Yayımlanmış olan bu 1 dakikalık videoda oyun adına çok fazla şey göremiyoruz. Hatta hiçbir şey göremiyoruz. Fakat önemli bir bilginin sahibi olabiliyoruz. Yayımlanan videoya göre bu oyun, serinin 20. yılını kutlayacak olan oyun olacak. Bu yüzden 2K Games ekibinin bu oyuna çok önem vereceğini, çok güçlü bir şekilde pazarlamasının yapılacağını düşünmekteyiz.

Dilerseniz oyun için yayımlanmış olan videoya sizler de göz atabilirsiniz fakat ondan önce oyun hakkındaki temel bilgileri size sunmak istiyoruz. Yapılan açıklamalara göre bu video oyunu 7 Eylül 2018 tarihinde PC, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch platformları için çıkışını gerçekleştirecek. Tabii bu oyunun Special Edition sürümü için geçerli olacak. Oyunun Standart Edition hali, 12 Eylül 2018 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. Ayrıca LeBron James, oyunun Special Edition kapağında bulunacak. Standart kapakta kim bulunacak, şu an bilemiyoruz.

İşte NBA 2K19 için yayımlanan ilk video

Etiketler: