Ekibimize yeni yazarlar arıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

Mortal Kombat filmi Güney Avustralya’da çekilmeye başlanacak

Efsanevi dövüş oyunu serisinin hikayesi, en baştan ele alınacak.

Güney Avustralya Başkanı olan Staven Marshall dahil olmak üzere yapılan resmi açıklamalar neticesinde yeni Mortal Kombat filmi duyurulmuş oldu. Açıklamayı gerçekleştiren bu önemli ismin mensubu olduğu ülkeden de anlaşılacağı üzere filmin çekimleri Güney Avustralya’da gerçekleştirilecek. Çekim aşamasına henüz geçilmeyen bu video oyunu aktarması yeni filmle ilgili bildiklerimizi, haber yazımızın alt kısımlarında sizler için sıraladık.

Mortal Kombat XI

Mortal Kombat serisi en başa dönüyor

Hemen söyleyelim, bu yeni filmin hangi oyunu konu alacağını hiç sormayın çünkü hikayeye en başından başlanacak. Bir diğer deyişle bu yeni Mortal Kombat filmi, farklı bir seriye başlangıç olacak. Filmin yapımcıları arasında James Wan ve Simon McQuoid gibi isimler yer alacak. Ayrıca bu filmin, Güney Avustralya’da şimdiye dek çekilen en yüksek bütçeli sinema filmi olması bekleniyor.

Bu film boyunca yaklaşık olarak 580 kişiye istihdam oluşturulurken 70 Milyon Dolar’lık bir yatırımın söz konusu olduğunu ifade edebiliriz. Film için ön hazırlık aşaması içinde bulunduğumuz Mayıs 2019 içerisinde başlanacak. Filmin duyurusunu sırasında filmden çok çekimlerin gerçekleştirileceği Güney Avustralya bölgesiyle ilgili açıklamaların yapıldığını görebiliyoruz.

Merak eden okurlarımız için söyleyelim: Güney Avustralya, Avustralya’nın içerisindeki bir eyalettir ve özerk bir yönetime sahiptir. Avustralya’nın 4. büyük eyaleti olan bu bölge kıtanın en kurak bölgesi olarak dikkat çeker. İşte bu farklı yapıdaki bölgede çekilecek yeni film için yapımcı ekip tarafından bölgeyle ilgili olumlu görüşler bildirildi. Filme dair yeni bilgiler geldiğinde sizlerle paylaşacağımızı söyleyerek sözlerimizi sonlandıralım.

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir