E3 2018 sırasında merakla beklediğimiz video oyununun duyurusunu aldık. Bu video oyunu ise tabii ki Forza Horizon 4 oldu. Microsoft ve Xbox ekiplerinin E3 2018 sunumu sırasında verilen bu duyuruda oyun için bir video da yayımlandı. Eğer dilerseniz bahsettiğimiz bu videoya sizler de yazımızın en altından göz atabilirsiniz. Eğer Xbox ekibinin sunumunu şu an canlı olarak izlemek istiyorsanız da, “Xbox ve Microsoft ekiplerinin E3 2018 sunumunu buradan takip edebilirsiniz” yazımıza göz atmanızı öneriyoruz.

Forza Horizon 4

Forza Horizon 4, duyurusu ile bizleri gerçekten memnun etti

Aslında bahsetmiş olduğumuz Forza Horizon 4 oyununun bugün duyurulacağı çok belli idi. Çünkü Walmart Kanada ve diğer birçok önemli perakendeci, bu video oyununu E3 2018 öncesinde listelemişti. Hatta Walmart Kanada, bu video oyununu Forza Horizons 5 olarak listelemişti. Fakat henüz serinin 4. oyunu çıkmadığı için tabii ki Microsoft, Walmart Kanada ekibinin listelediği gibi duyurmadı oyunu.

Tüm bunların haricinde, Turn 10 Studios ekibi geçtiğimiz sene Forza Motorsport 7 oyununu piyasaya sürmüştü. Bu yüzden, 2018 yılında da bu oyunun duyurulma sırası gelmişti. Bildiğiniz üzere Forza Horizon serisi ile Forza Motorsport serisinin geliştirici ekibi aynı değil. Bugün duyurulan video oyununu Turn 10 Studios değil, Playground Games ekibi geliştiriyor. Daha önce karşımıza çıkan söylentilere göre Forza Horizon 4 oyununun Asya ülkelerinden bir tanesinde yer alacaktı. Hatta Japonya ve Hong-Kong en çok adı geçen bölgelerdendi. Şimdi ise bu söylentinin, bu şekilde gelişmiş olması gerçekten ilgi çekici. Playground Games ekibinin, serinin dördüncü oyunu ile neler yapacağını gerçekten merak ediyoruz.

https://www.youtube.com/watch?v=Hd1kqyxc4Ps

Etiketler:

,

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster