Ekibimize yeni yazarlar arıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

E3 2019: Square Enix sunumu sırasında gösterilmiş olan tüm oyunlar

Mesela, çok uzun süredir merakla beklenen Marvel's Avengers, bu sunum sırasında gösterildi.

Geçen sene hayal kırıklığı yaratmış olan E3 2018 sunumu ardından bu seneye daha güçlü bir şekilde girmiş olan Square Enix, E3 2019 sırasında oyuncuların istediği her şeyi verdi. Bu şirket, sunum sırasında Marvel’s Avengers ve Final Fantasy VII Remake gibi birçok video oyununu sonunda oyunculara gösterdi.

Marvel's Avengers

İşte Square Enix tarafından E3 2019 sırasında gösterilmiş olan her şey

Marvel’s Avengers

Daha önceden The Avengers Project olarak bilinen Marvel’s Avengers, E3 2019 sırasında sonunda gösterildi. Sinematik bir video ile gösterilen bu video oyunu, oyuncuları 5 farklı süper kahraman ile oyuna başlatacak ve oyun, çevrim içi servis ile genişleyecek. Oyuncular, bu video oyununu 2020 senesinde deneyimleyebilecek.

Outriders

People Can Fly ekibinin yeni video oyunu olan Outriders, sonunda gösterildi. E3 2019 sırasında yapılan duyuruya göre Outriders, 2020 senesinin yaz aylarında çıkışını yapacak ve oyun hakkındaki bilgiler de 2020 senesinin kış aylarında yayımlanacak. Yani, bu oyun için biraz beklememiz gerekecek.

Final Fantasy VII Remake

Final Fantasy VII Remake, sonunda kendisini bir kez daha gösterdi. 3 Mart 2020 tarihinde piyasaya sürülecek olan Final Fantasy VII Remake, birkaç gün içerisinde yeni demo görüntüleri ile tekrar karşımıza çıkacak. Oyuncular da bu sayede, yeni oynanış görüntüleri ile karşılaşabilecek.

Final Fantasy VIII Remastered

Daha önce söylentilerini duymuş olduğumuz bir başka haber, Square Enix tarafından doğrulandı. Verilen bilgilere göre oyuncuların karşısına sadece Final Fantasy VII Remake çıkmayacak; bir de Final Fantasy VIII Remastered çıkacak. Bu sene çıkacak olan Final Fantasy VIII Remastered; PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC platformlarını hedefliyor.

Romancing Saga 3 ve Saga: Scarlet Grace

Daha önce sadece Japonya bölgesine özel olan Romancing Saga 3 ve Saga: Scarlet Grace isimli video oyunları, Square Enix tarafından yapılan açıklamaya göre sonunda Japonya’dan ayrılıyor; dünyaya açılıyor. Bu iki video oyunu da 2019 senesinde birçok farklı platform için çıkışını gerçekleştirecek.

Square Enix tarafından gösterilmiş olan diğer her şey

Square Enix, E3 2019 sunumu sırasında Oninaki oyununun 22 Ağustos 2019 tarihinde çıkacağını açıkladı; Final Fantasy: Brave Exvius için bir devam oyununun geleceğini belirtti. Bu devam oyununun adı da War Of The Visions olacak gibi görünüyor. Yalnız bu oyunun ne zaman çıkacağı bilinmiyor.

Tüm bunların haricinde, Final Fantasy Crystal Chronicles Remastered Edition oyununun 2020 senesinin kış aylarında çıkacağı da şirket tarafından açıklandı. The Last Remnant Remastered için ise oyuncuların beklemesine gerek yok; bu oyun Nintendo Switch için bugün çıktı!

Square Enix, E3 2019 sunumu sırasında, dağıtımını sağlayacağı bir başka video oyununu daha duyurdu. Bu oyun aslında bir süredir piyasada idi ve adı da Apex Racing League olarak geçiyordu. Yalnız, Square Enix ile Apex Racing League, Circuit Superstars olacak ve 2020 senesinde piyasaya tekrar çıkacak. Son olarak, Kingdom Hearts III için de Re:Mind isimli bir ek paket gelecek.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir