DOOM Eternal için ikinci resmi video yayımlandı

DOOM Eternal, kendisini bir kez daha gösterdi.

DOOM Eternal, yepyeni bir aksiyon dolu ve iblis parçalamalı tanıtım videosu ile 2020 senesini deşip parçalamaya geliyor. Bu tanıtım videosu sayesinde Marauder ve Gladiator gibi yepyeni düşmanlarla tanışın; birbirinden vahşi yeni Glory Kill animasyonlarını görün; Crucible isimli yeni bir silahın yıkıcı gücüne şahit olun ve id Software ekibinin en yeni DOOM oyununda DOOM Slayer için hazırladığı vahşet dolu maceraya göz atın. Bu tanıtım videosunu hemen yukarıdan sizler de görebilirsiniz.

DOOM Eternal

DOOM Eternal, 2020 senesinde oyuncularla buluşacak

Bethesda tarafından yeni yapılan bir açıklama ile öğrenmiş olduk ki DOOM ve DOOM II için önemli bir güncelleme yayımlandı. Bu güncelleme ile düzenlenmiş eklentiler, 60 FPS desteği, hızlı kayıt özelliği ve daha birçok yenilik, yeniden piyasaya sunulan DOOM (1993) ve DOOM 2 oyunlarının en son güncellemeleriyle şimdi tüm platformlarda oyunculara sunuldu. Oyuncular artık John Romero’nun SIGIL’inin de dahil olduğu megaWAD listesinden istediklerini indirip oynayabilirler bu oyunlar için.

Bahsettiğimiz güncellemeler ile oyunlara eklenen eklenti desteği, DOOM (1993) ve DOOM II oyunlarının ana menüsünden ücretsiz olarak indirilebilir. Güncellemeyle birlikte bir posta eklenti getiriliyor oyuna; bu sistem sayesinde oyuncular, Bethesda ile iletişimde olacak ve gelecekte eklenebilecek WAD tipi içerikler için önerileri değerlendirebilecek. 60 FPS desteği sayesinde ise DOOM (1993) ve DOOM II oyunlarına ilk kez tüm platformlarda dahili 60 FPS özelliği ekleniyor; oyunun ilk sürümleri sadece 35 FPS değerini destekliyordu.

Hızlı kaydetme özelliği sayesinde ise DOOM (1993) veya DOOM 2 oyunundayken, oyunu durdurup R/R1/RB tuşlarına basarak kaldığınız yeri anında kaydedebilirsiniz. Hızlı kayıt özelliğinden başlamak için istediğinizde oyunu durdurarak L/L1/LB tuşlarına basmanız yeterli olacak. Oyun keyfini arttıracak değişiklikler arasında ise DOOM (1993) ve DOOM II oyununun yeni sürümlerine oyunun keyfini arttıracak birçok yeni özellik ve ayar bulunuyor. Bunlar arasında hızlı silah seçme özelliği, geliştirilmiş seviye seçme özelliği, görüntü oranı ve parlaklık ayarları, bölünmüş ekranın yeni gösterge paneli ve daha birçok şey var!

Mavi Kol
Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x