Resmi olarak sadece 2018 senesinde çıkacağını bildiğimiz Darksiders III, Microsoft Store sayesinde biraz da olsa net bir çıkış tarihine kavuştu. Çünkü Darksiders 3 de diyebileceğimiz bu video oyununun çıkış tarihi ve paket bilgileri, Microsoft Store tarafından sızdırıldı. TrueAchievements tarafından fark edilen bu bilgilere göre oyunun 3 farklı paketi olacak ve bu paketler, çıkışını 27 Kasım 2018 tarihinde gerçekleştirecek. Gelin şimdi bu çıkış tarihine ve paket detaylarına haberimizin devamında daha detaylı bir şekilde göz atalım.

Darksiders 3

İşte Darksiders 3 için planlanmış olan paketler ve detayları

Ortaya çıkan bilgilere göre, dediğimiz gibi bu video oyunu için 3 farklı paket piyasaya sürülecek. Bu paketlerin adı Standard, Deluxe ve Blades & Whips olarak geçecek. Oyunun standart sürümünde ana oyundan başka hiçbir şey bulunmayacak fakat delüks paketi satın alanlara 2 adet ek paket, ücretsiz olarak verilecek. Ayrıca oyuncular bu paketi %10 indirim ile satın alıp, oyuna 24 saat daha erken erişebilecek. Peki, Blades & Whips paketinde neler olacak?

Bilgilere göre Blades & Whips paketinin içerisinde de aslında delüks paketinin içerisinde bulunan özellikler bulunacak. Fakat bunların üzerine Darksiders III: Blades & Whips satın alan oyuncular, serinin ilk iki oyununun Remastered hallerine de kavuşabilecek.

Tabii sizlere sunmuş olduğumuz bu bilgilerin birer söylenti olduğunu unutmamanızı öneriyoruz. Bu bilgilerin duyurusu yapıldığı zaman çok daha farklı detaylar karşımıza çıkabilir. Belki de bu bilgilerle, verilen resmi detaylar aynı olacaktır. Ne yazık ki bunu şimdiden bilemiyoruz. Fakat bu bilgiler şimdi ortaya çıktığına göre resmi duyuru da Temmuz 2018 içerisinde yapılacaktır diye düşünüyoruz.