Mavi Kol, gönüllü yazarlar arıyor. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Call of Duty: Warzone için yeni ve büyük bir harita, Mart 2021’de gelebilir

Call of Duty: Modern Warfare temalı büyük bir haritadan sonra Call of Duty: Black Ops Cold War temalı büyük bir harita da geliştiriliyor.

Call of Duty: Warzone oyununda bugüne kadar tek bir büyük harita gördük. O harita da 9×9 boyutunda, Call of Duty: Modern Warfare oyununun Ground War modu için kullanılan haritalarının birleşiminden yapılmıştı. Call of Duty: Black Ops Cold War oyununun piyasaya sürülmesi ile birlikte büyük bir haritanın da oyuna eklenebileceği tartışılmaya başlanmıştı. Şimdi ise Call of Duty hakkında geçmişte doğru bilgiler sızdırmış olan bir isim, 8×8 boyutlarındaki bir haritanın, Mart 2021 içerisinde oyuna ekleneceğini rapor etmeye başladı. Bu harita, tahmin edebileceğiniz gibi Call of Duty: Black Ops Cold War oyununun temasını içerecek.

Call of Duty: Warzone

Call of Duty: Warzone oyununun birinci senesi yeni bir haritayla kutlanacak

Sızdırılan bilgilere göre Activision, Call of Duty: Warzone oyununun birinci yaşını doldurmasını büyük bir harita ile kutlayacak. Bu harita, Call of Duty: Black Ops Cold War oyununun Fireteam modundaki haritaların birleşiminden oluşacak. Yani, ilk harita ile izlenmiş olan yol, bir kere daha tekrarlanacak. Sızdırılan bilgilerin devamına göre bu yeni haritanın ortasında büyük bir göl bulunacak ve o göl de aslında Call of Duty: Black Ops Cold War oyununa bugün eklenecek olan Sanatorium haritasında bulunuyor. Yani, Fireteam için gelen Sanatorium, muhtemelen sızdırılan haritanın en ortası olacak.

Sanatorium haricinde, bahsi geçen yeni haritada orijinal Call of Duty: Black Ops oyunundan Zoo, Weather Station ve Summit haritalarının da yer alabileceği söyleniyor ki Summit, zaten oyuncuların eskiden en sevdiği haritalardan bir tanesiydi. Bu sırada, Call of Duty: Warzone oyununun temel haritasının büyük değişim güncellemesi de şu anda geliştirilme aşamasında. Normalde bu değişim, Call of Duty: Black Ops Cold War ile birlikte oyunculara sunulacaktı ama nedense bir ertelenme yaşandı. Şimdi ise haritanın ne zaman yenileneceği bilinmiyor. Yalnız, bu yenilikten sonra haritanın Call of Duty: Black Ops Cold War temasına sahip olacağı söyleniyor.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x