Tom Clancy’s Elite Squad için çıkış tarihi verildi

Ubisoft Forward 2020 sırasında Tom Clancy’s Elite Squad için yeni bir tanıtım videosu da yayımlandı.

2019 senesi içerisinde iOS ve Android için duyurulmuş olan Tom Clancy’s Elite Squad için çıkış tarihi verildi. Ubisoft Forward 2020 etkinliği sırasında duyurulmuş olan bu bilgiye göre bahsi geçen video oyunu, 27 Ağustos 2020 tarihinde çıkışını gerçekleştirmiş olacak. Tamamen ücretsiz olarak oynanabilecek olan bu yapıt, Ubisoft markasına ait olan video oyunlarından sevilen karakterleri içerisinde bulunduracak. Oyunda toplamda 70 adet karakter olacak ve oyuncular, bu karakterlerden 5 kişilik bir takım oluşturarak, maceralara atılabilecek.

Tom Clancy's Elite Squad

Tom Clancy’s Elite Squad ile tanıdık kişiler göreceğiz

Ubisoft ekibinin söylediğine göre Tom Clancy’s Elite Squad oyununda Sam Fisher, Caveira, Montagne, Nomad ve El Sueño gibi karakterler yer alacak. Yani, illa evrenlere ait kahramanları kontrol etmeyeceğiz; o evrenlerdeki kötü karakterler de bizim parmaklarımızın ucunda olacak. Karakterler gibi savaşılacak olan bölgeler de tanıdık gelecek oyunculara; bu yapıt ile Tom Clancy’s The Division 2 ve Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyunundan tanıdık bölgeleri, arena olarak göreceğiz. Oyunda, klan savaşları da yapabilmek mümkün olacak.

Dediğimiz gibi bu oyun 27 Ağustos 2020 tarihinde karşımıza çıkacak. Yani, bu oyunun çıkmasına daha bir aydan daha uzun bir süre var. Eğer bu süreç içerisinde oyunun varlığını unuturum diyorsanız, korkmayın, Apple App Store ve Google Play Store üzerinden şu anda bu oyun için ön kayıt işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu işlemi gerçekleştirdiğiniz zaman da oyun içerisinde kullanabileceğiniz bazı ögelerin sahibi olacaksınız; Ubisoft, bu yapıta ön kayıt yaptıran oyuncuları ödüllendirecek.