Birçok yarış oyunu severin beklediği an geldi çünkü The Crew 2 sadece birkaç saat sonra çıkışını gerçekleştirecek. Tabii bu çıkış sadece oyunun Gold Edition halini satın almış olan oyuncular için geçerli olacak. Çünkü oyunun diğer sürümlerini satın alan oyuncular, haftanın ilerleyen günlerinde bu oyuna erişmeye başlayabilecek. Eğer siz oyunun Gold Edition haline sahip değilseniz, oyun için yayımlanan çıkış videosunu haberimizin en altından izleyebilirsiniz.

The Crew 2

The Crew 2 nedir?

Çeşitli egzotik arabalar, motosikletler, tekneler ve uçaklarla tümü büyük; sürekli bir açık dünyada Amerikan motor sporlarının nefes kesici özgür ruhunu hissedin. Heyecanlı görevler ve yüksek oktanlı yarışmalarla dolu frensiz bir oyun alanı sunan ABD genelinde hız yapabilirsiniz. Yeteneklerinizi sergileyin ve kalbinizi sıkıştıran, gerilim dolu tüm anları kaydedip motor sporlarında unutulmaz bir üne kavuşmaya çalışın.

Işıldayan denizleri, hareketli şehirleri, açık yolları ve kızgın nehirleri ile motor sporları için inşa edilmiş ve eyaletten eyalete sınırsız keşif ve yarışmaların sizi beklediği bir Amerika keşfedin.

Sokak yarışçıları ve profesyonel yarışçılardan, arazi yarışı uzmanlarına ve serbest stil sürücülerine kadar dört motor sporu ailesinden temsil etmek istediğinizi seçin. Özel yarışmalar, yeni araçlar ve çeşitli disiplinlerle yarışmanın yeni bir yolunu keşfedin.

Dünyanın en simgesel otomobillerinden bazılarının direksiyonuna geçin. Porsche 911 GT3 RS, Jaguar Vector V40R Powerboat, Zivko Edge 540 V3 ve Harley-Davidson Iron 883™ dahil olmak üzere düzinelerce aracın hızını hissedebilirsiniz.

Kişisel başarılarınızı ve benzersiz anlarınızı arkadaşlarınız ve diğer kişilerle paylaşın. Önemli bir başarı elde ettiğiniz her sefer, diğer oyuncuların yeteneklerini test etmeleri için yeni bir mücadele haline gelir.

Etiketler:

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster