Microsoft ve Xbox ekiplerinin E3 2018 sunumları sırasında, hiç de şaşırtıcı olmayan bir şekilde Shadow of the Tomb Raider çıktı karşımıza. Çünkü oyunun E3 2018 videosu yayımlandı ve bu videonun adı da Louder than Words olarak açıklandı. Eğer dilerseniz sizler de haberimizin en sonundan bu videoya göz atabilirsiniz.

Shadow of the Tomb Raider

Shadow of the Tomb Raider yine karşımızda

Güney Amerika’nın yoğun ve tehlikeli ormanları arasında savaşırken, keşif yaparken, üretirken ve hayatta kalırken karanlıkla bir olun.

Cesur kâşif Lara Croft’un gerçek kaderini gerçekleştirirken önemli anları yaşayın. Shadow of the Tomb Raider’da ölümcül bir tropikal ormana hakim olmanız, antik, tehlikeli mezarları aşmanız ve Lara’nın en karanlık saatinde mücadele etmeniz gerekecek.

Hayat dengede kalıyor: Dünyayı bir Maya kıyametinden kurtarmaya çalışın ve Lara’nın kalıcı efsanesi Tomb Raider’ı yaratacak zorluklarla yüzleşin. Rahatsız edici bir orman ortamında ustalaşın; kaynakları toplayın, karanlık mağaralarla ve alabildiğine geniş, bükümlü tünel sistemleriyle dolu su altı ortamlarını keşfedin.

Sayıca azken ve yanınızda çok silah yokken ormanda olmanın avantajından yararlanın: Gölgeler arasında saldırıya geçin; varlığınızı kamufle etmek için çamuru kullanın ve düşmanlarınız arasında korku ve kargaşa yaratın. Uzun zaman önce unutulmuş mezarlara ulaşmak için ileri düzey ilerleme tekniklerini kullanın ve içeriği girince ölümcül bulmacaları ve tehlikeli tuzakları bertaraf ederek ödülünüze ulaşın.

Güney Amerika ormanlarının derinliklerindeki gizli şehri keşfedin ve bir Tomb Raider oyununda bulunan en büyük bölgede keşfe çıkın.

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster