Rockstar Games Launcher nedir?

Artık neredeyse her oyun geliştiricisinin ve dağıtımcısının kendilerine ait istemcileri bulunuyor. Rockstar Games Launcher da onlardan bir tanesi.

Eğer oyunlarınızı PC üzerinden oynamayı seviyorsanız, masaüstünüzde oyunlarla alakalı bolca istemci var demektir; şirketler, oyunları tek bir platform üzerinde toplamak yerine, birçok farklı platform üzerinde bulunduruyor. Geçen haftalarda da bu platformların arasına bir yenisi eklendi: Rockstar Games Launcher. Bu yazımızda ise bahsi geçen istemcinin ne olduğunu sizlere anlatmaya çalışacağız.

Rockstar Games Launcher

Rockstar Games Launcher ile ekibin oyunları tek bir platformda

Rockstar Games tarafından geliştirilmiş ve piyasaya sürülmüş olan birçok video oyunu, bahsi geçen platformda yer alıyor. Eğer daha önce Social Club aracılığı ile bir video oyunu satın aldıysanız, o oyunlarınıza da bu istemci üzerinden sahip olabiliyorsunuz. Ayrıca, bu istemci üzerinden de direkt olarak Rockstar Games ekibine ait video oyunlarını satın alabiliyorsunuz.

Rockstar Games Launcher üzerinde şu an Bully: Scholarship Edition, Grand Theft Auto V, Grand Theft Auto: San Andreas, Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City, Max Payne 3 ve L.A. Noire oyunları yer alıyor. Tüm bu video oyunları, Türk Lirası üzerinden de aynı istemci üzerinden satın alınabiliyor. Örnek vermek gerekirse, Grand Theft Auto V oyununu 169 TL ödeyerek satın alabiliyorsunuz.

Social Club hesabınız ile giriş yapabileceğiniz bu istemci üzerinde yer alan video oyunları; otomatik güncelleme ve bulut kaydı gibi özelliklere de sahip olabiliyor. Bu istemci, ayrıca bilgisayarınızdaki Social Club aracılığı ile satın alınmış ve indirilmiş olan video oyunlarını da otomatik olarak tarıyor ve sizin kütüphanenize indiriyor.

Yani efendim; Steam, Origin ve Uplay gibi sistemler neyse, Rockstar Games Launcher o. Eğer Rockstar Games ekibinin video oyunları sizin ilginizi çekiyorsa, bu istemciyi indirmenizi öneriyoruz; indirme işlemini yapan herkese Grand Theft Auto: San Andreas ücretsiz olarak hediye ediliyor. Oyun istemcileri arasına bir yenisini katmaya hazır olunuz.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x