Bu hafta Red Dead Redemption 2 için gerçekten güzel geçti. Öncelikle oyunun üçüncü sinematik videosu yayımlandı. Sonrasında ise oyun hakkında onlarca bilginin sahibi olduk. En sonda ise oyun için yeni görseller yayımlandı. Şimdi ise o görsellerin devamı geldi, hem de Rockstar Games ekibinin sosyal medya kanalları üzerinden. Eğer dilerseniz bu görsellere sizler de yazımızın en altındaki galeriden göz atabilirsiniz.

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2 nedir?

Red Dead Redemption 2, çıkışını 26 Ekim 2018 tarihinde PlayStation 4 ve Xbox One platformları için gerçekleştirmeye hazırlanan bir video oyunudur. Bu video oyunu, 2016 senesi içerisinde, 2017 yılı için duyurulmuştu ama görebildiğiniz üzere Rockstar Games ekibi, bu oyunu 2018 sonuna kadar erteledi. Grand Theft Auto V sonrasındaki ekibin ilk büyük video oyunu olmaya hazırlanan Red Dead Redemption 2, şu an birçok oyuncu tarafından da beklenmekte.

Bu video oyunu tabii ki tek başına da gelmeyecek. Daha önce ortaya çıkan söylentilere ve Rockstar Games tarafından alınan isim haklarına göre bir de Red Dead Online isimli bir video oyunu göreceğiz. Bu video oyunu, muhtemelen ana oyun ile birlikte sunulacak. Grand Theft Auto V ve Grand Theft Auto Online ile olduğu gibi yani. Fakat bu konu hakkında şu an elimizde resmi bir şey bulunmuyor. Ortada sadece söylentiler var. Yine de Grand Theft Auto Online oyununun ekibe kazandırdığı paraya bakacak olursak, Red Dead Online isimli bir oyunun da geldiğini görebiliyoruz.

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster