Red Dead Redemption 2 oyununun PC sürümü için ilk video yayımlandı

Arthur Morgan, bir kez daha oyuncuları çağırıyor.

Rockstar Games tarafından sürpriz bir zamanda duyurulmuş olan Red Dead Redemption 2 oyununun PC sürümü, geçen hafta içerisinde ilk görselleri ile karşımıza çıkmıştı. Kasım 2019’un ilk haftasında piyasaya sürülecek olan bu video oyununun şimdi de ilk videosu yayımlandı. Bu video da oyunun oynanış anlarını, iyileştirilmiş grafikler ve 60 FPS değerindeki performans ile gösteriyor.

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2, PC üzerinde de harika görünüyor

Konsollarda halihazırda inanılmaz görünen bu video oyunu, 4K/60 FPS değerlerinde inanılmaz görünüyor. Bu oyunun PC sürümünde tabii ki oyun daha akıcı bir şekilde işliyor ve grafiklerin, konsol sürümüne göre çok daha kaliteli olduğunu da gönül rahatlığı ile sizlere söyleyebiliriz. Son olarak, bahsi geçen videoyu sizler de haberimizin en tepesinden izleyebilirsiniz efendim.

Rockstar Games Launcher üzerinde bahsetmiş olduğumuz bu video oyunu için iki farklı sürüm yer alıyor. Bu sürümlerden bir tanesi Özel, diğeri ise Nihai sürüm olarak geçiyor. Özel sürüm, normalde 380 TL iken şu an bir ön sipariş indirimi bulunuyor ve bu sürüm, 300 TL olarak satın alınabiliyor. Bu sürümü satın alan oyunculara ise 2 farklı özel görev, özel bir at, kıyafet seti, ekstra silahlar ve daha fazlası hediye ediliyor.

Red Dead Redemption 2 oyununun Nihai sürümü ise normalde 450 TL iken özel bir indirim ile 380 TL oluyor. Nihai sürümün içerisinde Özel sürümdeki tüm ek içerikler, üzerine bir de Red Dead Online için daha fazla içerik veriliyor. Yani, bu iki oyun sürümünün de ön sipariş ve sürüm hediyeleri, genelde Red Dead Online moduna hitap ediyor; hikaye modu için bir adet at ve 2 farklı görevden başka önemli sayılacak pek bir şey bulunmuyor.

Mavi Kol
Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x