Mavi Kol, gönüllü yazarlar arıyor. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Razer Blade 15 ve Razer Blade Pro 17, NVIDIA GeForce RTX 30 serisiyle yenileniyor

Razer Blade 15 ve Razer Blade Pro 17, yeni nesil ekran kartları ile güncelleniyor ve ön siparişe açılıyor.

Razer, NVIDIA GeForce RTX 30 serisi dizüstü bilgisayar ekran kartlarından güç alan; tamamen yeni olan Razer Blade 15 ve Razer Blade Pro 17 isimli dizüstü oyun bilgisayarlarını duyurdu. Güçlü yeni ekran kartlarından yararlanmak için dizüstü bilgisayarlar artık daha yüksek yenileme hızlarında; daha yüksek çözünürlüklerde yeni ekran seçenekleriyle sunuluyor. Yeni dizüstü bilgisayarlar, markanın şimdiye kadarki en güçlü ve çok yönlü oyun dizüstü bilgisayarlarını oluştururken; 1.699 dolardan başlayan yeni konfigürasyonlu cihazlar sunuyor.

Tamamen yenilenen Razer Blade 15 ve Razer Blade Pro 17, oyunculara NVIDIA GeForce RTX 3080 kartına kadar çıkan; yeni GeForce RTX 30 serisi dizüstü ekran kartları donatılmış; günümüzde mevcut olan en güçlü grafik teknolojisini sunuyor. Bu serideki kartlar, enerji verimliliğini 2 kata kadar artırır, performansı önemli ölçüde hızlandırır. Bunun yanında; hareket halindeyken daha iyi pil ömrü için Advanced Optimus, oyun oynarken veya yaratıcılığınızı kullanırken optimize edilmiş performans için Dynamic Boost 2.0 sunar.

Bu cihazlar aynı zamanda sessiz ortamlarda çalışırken gelişmiş akustik kontrol için de Whisper Mode 2.0 gibi üçüncü nesil Max-Q teknolojisi de sunar. NVIDIA GeForce RTX 30 serisi dizüstü bilgisayar ekran kartları, Cyberpunk 2077 ve diğer üst düzey oyunlarda çarpıcı ışın izlemeli oyun deneyimleri sunarken; tasarımcıların da yüzlerce hızlandırmalı uygulamalar aracılığı ile inanılmaz içerikler üretmesine olanak tanır.

Razer Blade 15

Razer Blade 15 ve Razer Blade Pro 17, en iyi deneyimleri sunmayı hedefliyor

Bigisayarlar, daha yüksek yenileme hızı ve daha fazla çözünürlük seçeneği sunan yeni ekran türleri ile en hızlısı olma mirasını sürdürüyor. Mesela, Razer Blade 15 Advanced Modeli, ilk kez üç benzersiz 15,6” ekran seçeneğiyle satışa sunulacak: 360 Hz değerinde Full HD, 240 Hz değerinde NVIDIA G-SYNC destekli Quad HD ve 60 Hz değerinde geniş bir renk alanına sahip çarpıcı bir Ultra HD OLED. Razer Blade Pro 17 de üç farklı 17,3” ekran seçeneğiyle de sunulacak: 360 Hz değerinde Full HD, 165 Hz değerinde Quad HD ve 120 Hz değerinde Ultra HD.

Yeni Razer Blade, küçük form faktörlerinden en iyi şekilde yararlanarak her bir alanı her kullanıcının hayatını kolaylaştıracak bir şeyle paketliyor. Kenarlarda, USB-C tipinden HDMI 2.1 noktasına ve UHS-III SD tipi kart okuyucuya kadar çeşitli girişler bulunur. Böylece kullanıcılar ek aparat aramadan her şeye bağlanabilir. Razer Chroma RGB destekli klavyeler hem üretmek hem de oyun için özelleştirilebilir.

Ek olarak, bu sistemin kullanıcıları, herhangi bir analog kulaklık veya cihaz hoparlörü üzerinden THX Spatial Audio ile film, müzik veya oyun sesleriyle 360 derecelik bir ses manzarası sunar. Dahili olarak, dizüstü bilgisayarlar, zorlu oyunların ve yaratıcı uygulamaların yükselişine ayak uydurmak için 1TB değerine kadar depolama ve 32 GB değerine kadar bellek seçeneklerine sahiptir.

Razer Blade 15, 1699,99 dolardan başlayan fiyatlarla, 12 Ocak 2021 tarihinde ön siparişe açılacak. 26 Ocak 2021 itibaren ise seçkin perakendecilerden satın alınabilecek. Razer Blade Pro 17 ise 2299,99 dolardan başlayan fiyat seçenekleri ile 12 Ocak 2021 tarihinde ön siparişe açılacak. Aynı cihaz, 2021 yılının ilk çeyreğinde seçkin perakendecilerden satın alınabilecek.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x