PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununa Fantasy Battle Royale modu geliyor

Takvimler daha 1 Nisan 2020 olmadan, şaka amaçlı gerçek oyun modları duyurulmaya başlandı bile.

Yarın, takvimlerimizde 1 Nisan 2020 işaretli olacak. Bu tarihte de genelde birçok şaka göreceğiz. Saçma sapan eşek şakalarını göz önünde bulundurmazsanız, işi cıvıtan insanları da pek kafaya takmazsanız, aslında güzel bir gün geçirebileceğinizi düşünüyorum. Aynı zamanda, PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununun yeni şaka temelli oyun modunu oynayarak da zaman geçirebilirsiniz; PUBG için gelecek olan yeni Fantasy Battle Royale modu duyuruldu. Adından da anlayabileceğiniz üzere fantezi teması, bu oyuna geliyor.

PUBG

PUBG oyunundaki Fantasy Battle Royale nedir?

PlayerUnknown’s Battlegrounds oyunundaki yeni mod ile herkes, fantezi temalı bir Battle Royale deneyimi yaşayabilecek. Bu aslında bir etkinlik modu olacak ve oyuncular, bu moda giriş yapmadan önce 4 farklı karakter sınıfından birini seçecek. Bu sınıflar ise Barbarian, Ranger, Wizard ve Paladin olacak. Bu etkinlik modu her ne kadar eğlence temelli olacak olsa da içerisinde aslında bazı test ögeleri bulunduracak. Mesela, bu oyun modunda eşya üretme sistemi olacak ve geliştirici ekip, temel oyun için bu sistemi test edecek.

Bahsetmiş olduğumuz bu oyun modunun haritası Dragon’s Isle (Erangel) olacak. Oyun modu en fazla 80 kişi, 4 kişilik 20 takım ile oynanacak ve bakış açısı olarak da sadece TPP kullanılabilecek. Bu oyun modunda ne yazık ki herhangi bir tecrübe puanı kazanma olayı olmayacak ama BP birimi kazanmaya devam edebileceksiniz. Ayrıca bu etkilik modu, Survivor Pass sisteminin de dışında tutulacak. Yine de bu oyun moduna özel görevler olacak ve o görevleri bitirerek, etkinliğe özel ögeler elde edebileceksiniz.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
2 Yorum
En Çok Oylanan
En Yeni En Eski
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
2
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x