Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Monster Hunter: World, Prey ve dahası Xbox Game Pass için geliyor

Xbox Game Pass aboneleri Nisan 2019 içerisinde de kaliteli video oyunlarına doyacak.

Microsoft, Xbox Game Pass isimli abonelik sistemlerini, yeni video oyunları ile desteklemeye devam ediyor. Bugün, Xbox Wire üzerinden yeni bir duyuru aldık. Bu duyuruda da bahsi geçen sisteme, Nisan 2019 içerisinde eklenecek olan video oyunları belirtiliyordu. Bizler de bu haberimizde, o oyunları sizlere sunacağız. Asıl haberimize geçmeden önce hemen küçük bir özet geçelim: Monster Hunter: World, Prey ve dahası çok yakında oyuncuların kütüphanesinde olacak!

Monster Hunter: World

Monster Hunter: World ile efsanevi bir av deneyimi yaşamak mümkün

Microsoft tarafından yapılan açıklamalara göre Xbox Game Pass sistemine eklenecek olan ilk video oyunları, Prey  ve The Golf Club 2  olacak. Bu iki video oyunu da sisteme 11 Nisan 2019 tarihinde eklenecek. Bu iki video oyunu, başka oyunlar takip edecek. Bu oyunlar da Monster Hunter: World ve The Walking Dead: A New Frontier  olacak. Bu iki yapıt da sisteme 18 Nisan 2019 tarihinde eklenmiş olacak.

Xbox Game Pass sistemine Nisan 2019 içerisinde eklenecek olan son 2 video oyunu ise Life is Strange 2: Episode 2  ve Resident Evil 5 olacak. Life is Strange 2: Episode 2, 24 Nisan 2019 tarihinde; Resident Evil 5 ise 25 Nisan 2019 tarihinde sistemin kütüphanesine eklenmiş olacak.

Microsoft, herhangi bir şekilde resmi açıklama yapmadı ama Nisan 2019 içerisinde bu sisteme daha fazla video oyunu da eklenebilir. Microsoft genellikle Xbox Game Pass için yeni oyun duyurularını bir ayın ikinci ve dördüncü haftasında yapıyor. İkinci haftada yapılan duyurular, sisteme eklenecek olan ana oyunlar oluyor; dördüncü haftada yapılan duyurular da daha küçük, ekstra oyunlar oluyor. Bu yüzden, Nisan 2019 içerisinde bu sisteme birkaç oyun daha ekleneceğini tahmin ediyoruz.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x