Rockstar Games, Grand Theft Auto VI (GTA 6) için için ilk tanıtım videosunu yayımladı ve hayranlar, geliştiricilerin elde ettiği sonuçlara hayran kaldı ve grafik iyileştirme en dikkat çekici özelliklerden biri olarak öne çıktı. Ancak, görüntüleri birkaç kez izledikten sonra hayranlar Lucia’nın kim olduğu, bu oyunda hangi yeni araçların geleceği ve Vice City’yi yeniden yaratma konusunda geliştiricilere neyin ilham verdiği gibi bazı sorular sormaya başladı.

Oynanışla ilgili olarak, birçok kişi Grand Theft Auto VI (GTA 6) oyununun PlayStation 4, Xbox One ve PC üzerinde oynanmasının mümkün olup, olmayacağını ve oyunun arkadaşlarla oynamak için bir çevrimiçi moda sahip olup olmayacağını merak ediyor. İşte bu oyunun çevrimiçi modu hakkında şu ana kadar bildiğimiz her şey.

Grand Theft Auto VI oyununun Grand Theft Auto V yapıtını takip etmesi ve lansman sırasında çevrimiçi bir moda sahip olmaması bekleniyor, ancak bu mod piyasaya sürüldükten biraz sonra gelebilir. Yine de Rockstar Games henüz Grand Theft Auto VI (GTA 6) oyununun çevrim içi modu hakkında herhangi bir açıklama yapmadı.

Grand Theft Auto Online oyununun başarısı göz önüne alındığında, Rockstar Games bu özelliği serinin yeni bölümüne dahil etmemesi sürpriz olur. O oyunun on yılın en popüler oyunları arasında kalmasının ana nedenlerinden biri, geliştirici ekibin Grand Theft Auto Online içerisinde sunduğu sürekli güncellemeler ve ek içeriklerdi. Para kazanmanın yeni yolları, yeni hikayeler ve birçok yeni araç içeren yeni içerikler, topluluğu uzun süre meşgul etti. Bu nedenle geliştirici ekibin Grand Theft Auto VI için diğer yeni özelliklerin yanı sıra yeni soygunlar, sokak yarışları, görevler ve çok daha fazlasıyla dolu bir çevrimiçi modun geri dönüşünü duyurmasını bekliyoruz.