PlayStation markasının resmi YouTube kanalından yayımlanan bir video ile Gran Turismo Sport için yayımlanacak Nisan 2018 güncellemesinin detaylarını öğrenmiş olduk. Yayımlanan videoya göre oyuna öncelikle Toyota GR Supra Racing Concept isimli, çok hoş görünen bir araba eklenecek. Bu yeni arabayı, yeni pistlerde de kullanabileceğiz. Çünkü oyuna bir de Dragon Trail: Gardens I ve Dragon Trail: Gardens II pistleri eklenecek. Toyota GR Supra Racing Concept gibi bu yeni pistler de oldukça hoş görünüyor. Tabii tüm güncellemenin içeriği, bu kadarı ile sınırlı değil.

Gran Turismo Sport

Gran Turismo Sport bu güncelleme ile daha fazla içeriğe kavuşuyor

Nisan 2018 güncellemesi ile oyuna eklenecek olan yeni bir araç ve pist haricinde, çevrim içi oyuncuları için yeni GT League etkinlikleri eklenecek. Bu sayede çevrim içi olarak oyunu oynayan oyuncular, yepyeni içeriklerle oyun deneyimlerini zenginleştirmeye devam edebilecek. 1.18 Güncellemesi olarak da geçecek olan bu güncelleme ile oyuna Compétition de France (Acemi Ligi), Gr. B Rallycross (Amatör Ligi) ve Vision Gran Turismo Ödülü+ (Profesyonel Lig) eklenecek. İşte bunlar yeni GT League etkinlikleri olacak.

Nisan 2018 güncellemesi ile Gran Turismo Sport oyunundaki Scapes kısmı ve çok daha fazlası da güncellenecek. Scapes kısmındaki Öne Çıkanlar kısmına Hawaii Adaları eklenecek, Brand Central kısmında artık markalarla ilgili yerlerde fotoğraf çekerken, otomobilleri hem oto galerisinden hem de garajdan seçebileceksiniz ve son olarak da Pist Deneyimi kısmına eklenmiş olan Tsukuba Pisti bölümünü deneyimleyebileceğiz.

Etiketler:

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster