Gran Turismo 7, PlayStation 5 için resmi olarak duyuruldu

Şoför koltuklarınıza tekrar oturmaya hazır mısınız?

Söylentilerini uzun bir süredir duyduğumuz Gran Turismo 7 oyunu gerçek oldu ve bu oyun, PlayStation 5 için resmi olarak duyuruldu. Hemen yukarıdan duyuru videosunu, oynanış anları ile birlikte görebileceğiniz bu video oyunu, tabii ki Polyphony Digital tarafından geliştiriliyor ve GT Simulation Mode geri dönüyor. Aynı zamanda bu oyunun içerisinde modern arabalar ve pistlerden tutun da inanılmaz klasik arabalara ve pistlere kadar bolca içerik bulunuyor. Bu oyun, geniş bir simülasyon deneyimini sunmaya hazırlanıyor.

Gran Turismo 7

Gran Turismo 7, en iyi özellikleri içerisinde topluyor

Polyphony Digital tarafından yapılan açıklamalara göre Gran Turismo oyununun yedinci ana oyununda, diğer tüm eski oyunlardan sevilmiş olan özellikler toplanıyor. Bu cümlenin gerçek olduğunu aslında yayımlanan duyuru videosuna göz atarak bile anlayabiliyorsunuz. PlayStation Blog üzerinden Gran Turismo bu video oyunu, PlayStation 5 konsolunun yeni nesil özellikleri ve DualSense kontrolcüsünün üzerindeki sistemler sayesinde oyunculara en gerçekçi sürüş deneyimini sunacak.

Açıklamaların devamına göre bu video oyunu, birçok oyuncu kitlesine hitap edecek. Mesela, sizler aslında birer rekabetçi yarışçı mısınız? Bu video oyununun içerisinde kendinize uygun bir oyun modu kesinlikle bulabileceksiniz. Aynı şey; simülasyon tipi yarış sevenler, arcade tipi yarış sevenler, arabaların sadece performansları ile oynamayı sevenler, o arabalarla fotoğraf çekmek isteyenler, fotoğrafta görünen arabaları kozmetik olarak özelleştirmek isteyen oyuncular ve araba koleksiyonu seven oyuncular için de geçerli.

0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x