EA, uygun olan oyunculara FIFA 23 oyunundaki FIFA Ultimate Team (FUT) moduna erken erişim sağlayan mobil uygulamayı piyasaya sürdü. Bu video oyununun tamamlayıcı uygulaması artık iOS ve Android için mevcut ve piyasaya sürülmesi, FIFA 23 oyununun tarayıcı temelli uygulamasının da bu hafta başlarında piyasaya sürülmesinin ardından oyuncuların karşısına çıktı. Tarayıcı temelli ve mobil temelli iki uygulama da oyuncuların önümüzdeki hafta FIFA 23 oyununun piyasaya sürülmesinden önce FUT modunda paket açmasına ve satış yapmasına izin veriyor. Böylece oyuncular kendi takımlarını kurmaya hemen başlayabiliyor.

FIFA 23

Kullanıcılar bu uygulamalar aracılığı ile maç yapamasa da, oyuncunun hesap geçmişine göre değişen sadakat ödüllerini açabiliyorlar. EA ayrıca perşembe günü yaptığı açıklamada, bazı oyuncuların tarayıcı temelli uygulamasına giriş yapamadığına dair raporları araştırdığını söyledi. Aynı zamanda, gereksinimler karşılandığında bile tamamlanmış sayılmayan bazı takım oluşturma görevleri de dahil olmak üzere, tarayıcı ve mobil uygulamalarla ilgili çeşitli sorunlar inceleniyor. Son olarak bu video oyunu, 30 Eylül 2022 tarihinde PlayStation 5, Xbox Series X/S, PC, Google Stadia, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkacak.

Bununla birlikte, oyununun Ultimate Edition sürümüne ön sipariş veren oyuncular için erken erişim, EA Play üyeleri için 10 saatlik deneme süresinin de sunulacağı 27 Eylül 2022 tarihinde başlayacak. EA, FUT modunun diğer özelliklerin yanı sıra yenilenmiş bir kimya sistemi ve yeni bir FUT Moments modu içerdiğini söyledi. Aynı zamanda Marvel ve EA kısa süre önce, oyunun Dünya Kupası modu Kasım 2022 içerisinde başladığında kullanıma sunulacak, oyuncuların çizgi roman tarzı çizimlerini içeren bir dizi özel FUT modu öğesi üzerinde işbirliği yapmayı planladığını duyurdu.

Etiketler:

,

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster