Fast & Furious Crossroads, Slightly Mad Studios tarafından duyuruldu

Pek de güzel bir video oyunu geliyor gibi görünmüyor.

Bir süredir söylentilerini duyduğumuz Fast & Furious oyunu sonunda, The Game Awards 2019 sırasında duyuruldu. Slightly Mad Studios tarafından geliştirilmekte olan bu lisanslı video oyununun tanıtım ve duyuru videosunu ise eğer dilerseniz haberimizin en tepesinden izleyebilirsiniz. Yalnız, görüntüleri izlemeden önce kendinizi hazırlamanızı öneriyoruz; pek de kaliteli bir video oyunu varmış gibi görünmüyor karşımızda. Açıkçası, Slightly Mad Studios tarafı bizi çok şaşırttı bu proje ile.

Fast & Furious Crossroads

Fast & Furious Crossroads, 2020 senesinde çıkacak

Yapılan açıklamalara bakacak olursak, bahsetmiş olduğumuz bu lisanslı video oyunu çıkışını PC, PlayStation 4 ve Xbox One için Mayıs 2020 içerisinde gerçekleştirecek. Aksiyon dolu bir yarış oyunu olduğu söylenen bu yapıt, tahmin edebileceğiniz gibi içerisinde tekli oyuncu temelli bir oyun modu bulunduracak. Bunun yanında oyunda çoklu oyunculu bir mod da bulunacak ama geliştirici ekip henüz bu mod hakkında herhangi bir bilgi vermedi; modun neye benzediğini bilemiyoruz ne yazık ki.

Vin Diesel, Michelle Rodriguez ve Tyrese Gibson gibi isimlerin yer aldığı bu Fast & Furious Crossroads oyununda asıl filmin evreni genişletiliyor. Yani, evrene ait bir ürün görüyoruz. Ayrıca bu video oyununda The Walking Dead projesinden tanıdığımız Sonequa Martin-Green ve Billions ile tanınan Asia Kate Dillon kişileri de bulunuyor. Oyuncuların bu video oyununa vermiş olduğu ilk tepki pek de hoş olmadı; özellikle oyunun görsellikleri pek beğenilmedi. Geliştirici ekip, bu konuda bir adım atacak mı, bilemiyoruz efendim.