E3 2020 fuarının içeriklerinde yenilikler görülecek

Bu arada Nintendo tarafı da E3 2020 kapsamında olacağını açıkladı.

Yapılan en son açıklamalar vasıtasıyla E3 2020 etkinliklerinin bu yıl biraz daha farklı bir ölçüde yapılacağını öğreniyoruz. Bu etkinliğin organizatörünün aktardıklarına göre 2020 yılındaki fuar alanı, diğer yıllara göre çok daha eğlenceli olacak. Öte yandan Nintendo tarafının da bu etkinliklerde bulunacağı açıklanırken, Limited Run Games tarafının bu yıl da bir sunum gerçekleştireceği açıklandı.

E3 2020 fuarının içeriklerinde yenilikler görülecek

E3 2020 fuar alanına gösteri katı eklenecek

ESA kurumunun başkanı ve CEO’su olan Stanley Pierre-Louis tarafından bazı açıklamalar yapıldı. Bu önemli ismin aktardığı bilgilere göre E3 2020 için bir dizi yeniliğe gidilecek. Katılımcıların, yenilikleri ve duyuruları daha etkileşimli bir biçimde duymaları için çalıştıklarını belirten Stanley Pierre-Louis, bir gösteri bölümüyle, video oyunu dünyasındaki gelişmelerin daha sürükleyici bir biçimde aktarılacağını ifade etti.

Bu açıklamalara baktığımızda, bu fuara gidenlerle evden izleyenlerin daha farklı bir deneyimi yaşayacağını anlıyoruz. Bazı okurlarımız, zaten evden izlemekle fuara katılmak aynı olmayacaktır, diyebilirler. En azından, duyuruların ve sunumların fuara girmeden rahatlıkla izlenebildiğini hatırlatalım. Öte yandan, video oyunu sektöründeki iki şirket tarafından bu fuara dair bilgiler geldi.

Öncelikle Nintendo tarafının E3 2020 fuarında bulunacağını öğrenmiş olduk. Öte yandan, kutulu oyun yayıncısı olan Limited Run Games tarafı da fuarda olacağını ve 9 Haziran 2020 tarihinde Türkiye saati ile saat 02:00’de bir sunum gerçekleştireceğini açıkladı. Son olarak haberimizi konu olan etkinliklere şimdiye kadar; Xbox, Nintendo, Ubisoft, Bethesda, Sega, Capcom, Square Enix, Take-Two Interactive, Bandai Namco ve Warner Bros. firmalarının kesin olarak katılacaklarını hatırlatarak sonlandıralım.   

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x