Disintegration oyununun kapalı ve açık beta tarihleri açıklandı

Disintegration, çok yakında oyuncuların karşısına çıkacak.

Halo markasının yaratıcılarından Marcus Lehto kişisinin yeni stüdyosu olan V1 Interactive ile önemli yayıncı şirket Private Division; yeni bir birinci şahıs nişancı oyunu olan Disintegration için önemli bir bilgiler verdi. Bu bilgiler arasında bahsi geçen video oyununun kapalı ve açık beta süreçlerinin tarihleri açıklandı. Bu açıklamalara bakacak olursak birkaç hafta içinde PlayStation 4, Xbox One ve PC üzerinden bu süreçler başlayacak ve oyuncular, bu video oyununu ilk defa deneyimleyebilecek.

Disintegration

Disintegration, sonunda kendini denettirecek

Yapılan açıklamalara göre bu video oyununun kapalı betasının ilk ayağı, 28 Ocak 2020 tarihinde 19:00 ile 22:59 arasında gerçekleştirilecek. Eğer bu tarihi kaçırırsanız, 29 Ocak 2020 tarihinde de 19:00 ile 22:59 arasında gerçekleştirilecek olan ikinci ayağa katılabiliyorsunuz. Tabii kapalı beta süreçlerine katılabilmeniz için öncelikle bu oyunun resmi internet sitesini ziyaret edip, belli bir platform için kayıt olmanız gerekiyor. Kayıttan sonra, eğer şanslı iseniz bu kapalı beta için seçilebiliyorsunuz.

Eğer kapalı beta süreçlerine katılamadıysanız, Disintegration için bir de açık beta süreci gerçekleştirilecek. Bu açık beta süreci ise 31 Ocak 2020 tarihinden, 1 Şubat 2020 tarihine kadar sürecek ve yine PlayStation 4, Xbox One ve PC üzerinden deneyimlenebilecek. Her iki beta sürecinde de oyunculara üç farklı çılgın oyun modundan ikisini deneme imkanı sunulacak. Tüm bu oyun modları tabii ki çevrim içi olacak; oyunculara herhangi bir çevrim dışı içerik sunulmayacak.

Retrieval isimli ilk oyun modunda iki yoğun tur boyunca bir oyuncu takımı yer ekibi yardımı ile kargoyu belli noktaya iletmeye çalışırken diğer ekip de korumakla yükümlü olacak. İkinci oyun modu olan Control modunda ise iki ekip ele geçirme noktalarını istila ederek karşı tarafa üstünlük kurmaya çalışacak. Bunu için oyuncular yer ekiplerinin o bölgeyi tutuğundan emin olmak zorundalar ki bu şekilde puan kazanabilsinler. Oyunculara ne yazık ki başka içerik sunulmayacak.

Oyuncular, oyundaki eşsiz ekiplerden yedisini oynayabilecekler. Bunların içinde hasar iyileştirmeleri veren Tech Noir ya da ufak nükleer bombalar atan Warhedz de dahil olacak. Beta süreçlerinin amacı oyundaki istikrarı sağlayarak oyun hakkında oyuncuların geri bildirimlerini öğrenerek bu yıl çıkacak oyunu daha iyi hale getirmek olacak. Yani, karşınıza sorunlar çıkabilirse, bunlara şaşırmamanız gerekiyor; sonuçta bir video oyununun final sürümünü değil, beta sürecini oynuyor olacağız.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x