PlayWay tarafından dağıtımcılığı sağlanacak ve Ragged Games tarafından şu sıralar geliştirilen yeni bir video oyunu duyuruldu. Bu video oyununun adı Bum Simulator ve bu oyun içerisinde bir dilenci oluyoruz. 5 Ekim 2018 tarihinde Steam üzerinden çıkışını gerçekleştirecek olan bu video oyununun Steam sayfası da bulunuyor ve oyuncular eğer isterlerse, bu video oyununu istek listelerine ekleyebiliyorlar.

Bum Simulator

Peki, bu oyunda neler yapacağız? Aslında yapabileceğimiz şeyler bayağı çeşitli. Mesela dilenmeye devam ederek kendimize düzenli bir hayat kurabiliriz veya bir iş bulabiliriz. Ayrıca oyunun açık dünyasında onlarca farklı mekanı keşfedip, sırları çözebiliriz. Bu sırlar arasında bir alkol akademisinin sırrı ve kanalizasyonda yaşayan fare insanların sırrı da bulunmakta.

Tüm bunların haricinde, oyun için yayımlanan videoya bakacak olursak, karakterimizin özel güçleri de olacak. Muhtemelen oyun içerisinde de yeni güçler açabileceğiz veya halihazırda sahip olduğumuz gücümüzü daha da iyi bir hale getirebileceğiz. Son olarak sizlere bu video oyununun minimum sistem gereksinimlerini de sunalım. Ardından oyunun ilk videosu ile de sizleri baş başa bırakacağız.

Bum Simulator için yayımlanan minimum sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows (64-bit) 7 veya daha yenisi
  • İşlemci: Intel Core i3 3.0 GHz veya daha iyisi
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVidia GeForce GTX 660 (2GB VRAM) veya daha iyisi
  • DirectX: Sürüm 9.0c destekli.
  • HDD/SSD: 8 GB kullanılabilir alan

Etiketler: