Darksiders Genesis için yayımlanan videoda Strife gösteriliyor

Mahşerin dört atlısından bir tanesi olan Strife, bu videoda daha yakından gözlenebiliyor.

Çıkışını 5 Aralık 2019 tarihinde PC ve Google Stadia için; 14 Şubat 2020 tarihinde ise PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch platformları için gerçekleştirecek olan Darksiders Genesis oyunuyla ilgili yeni bir video yayımlandı. Bu videoda mahşerin dört atlısı mitindeki Strife karakterini görüyoruz. Haber yazımızın en üst kısmında bulunan video vasıtasıyla, oyundaki seçilebilir iki karakterden bir tanesi olan Strife karakterini daha yakından görebilirsiniz.

Darksiders Genesis

Darksiders Genesis, Diablo serisine rakip oluyor

Oldukça kısa bir süre sonra Darksiders Genesis oyunu çıkışını gerçekleştirecek. Bu yapımın çıkmasına günler kala, oyunda seçilebilir olan iki karakterden bir tanesi olan Strife gözler önüne seriliyor. Dilimizde çatışma anlamına gelen bu mahşerin dört atlısından biri olan Strife, videodan da anlaşılacağı üzere oldukça aksiyon dolu anları, oyunculara yaşatmaya hazırlanıyor.

Airship Syndicate ekibince geliştirilen ve yayıncılığı THQ Nordic tarafından üstlenilen bu yapım, pek çok okurumuzun bileceği üzere Darksiders serisine farklı bir soluk getirecek. Üçüncü şahıs kamera açısına sahip olan aksiyon oyunlarından oluşan seriyi ilk kez farklı bir boyutta görmüş olacağız. Bu farklı boyutun, yani haberimize konu olan oyunun türünün izometrik görüş açısına sahip bir aksiyon ve rol yapma oyunu olduğunu sözlerimize ekleyelim.

Üst kısımda belirttiğimiz gibi Strife için yayımlanan bu heyecan dolu videoyu haber yazımızın en üst kısmından seyredebilirsiniz. Eğer bir PC kullanıcısıysanız, birkaç gün sonrasından bu yapıtı oynama şansınızın bulunacağını hatırlatalım. Tabii eğer konsol kullanıcısıysanız 14 Şubat 2020 tarihini beklemeniz gerekecek diyerek sözlerimizi sonlandıralım.

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir