Crysis Remastered için bir karşılaştırma videosu yayımlandı

Bu sayede Crysis Remastered ile oyunculara nasıl bir teknolojinin sunulacağını daha iyi anlıyoruz.

Crytek bugün, Crysis Remastered isimli video oyununda yer alan çeşitli görsel geliştirmeleri ve optimizasyonları, 2007 yılında piyasaya sürülen orijinal Crysis ile kıyaslayarak gösteren yeni bir fragman yayımladı. Bahsi geçen video oyunu, CRYENGINE isimli oyun motorunun mevcut nesil teknoloji donanım ve teknoloji geliştirmelerinden yararlanarak bir dizi görsel özellik sunmakta. Bu teknolijiler ve geliştirmeler arasında; ışın izleme, global ışıklandırma (SVOGI), Nanosuit de dahil olmak üzere 8K çözünürlüğüne kadar çıkabilen kaplamalar, geliştirilmiş partikül ve patlama efektleri ve daha fazlası yer almakta.

Crysis Remastered

Crysis Remastered, oyuncuları bir kere daha büyülüyor

Bilgisayarda oyuncular Crysis Remastered oyununu , en güçlü donanımları bile zorlayacak en yüksek grafik seçeneği olan, “Can It Run Crysis?” ile deneyimleyebilecek. 2007 yılında övgüler toplayan popüler oyunun yeniden yapımı, Saber Interactive şirketinin partnerliğinde geliştirildi ve optimize edildi. Nintendo Switch için daha önce piyasa sürülen bu oyun; 18 Eylül 2020 tarihinde; PC, Xbox One ve PlayStation 4 için 29.99 Dolar ve 29.99 Euro gibi bir fiyat etiketi ile oyuncuların karşısına çıkacak. Oyuncular, bu oyun sayesinde şimdiki nesil konsollarda ilk defa ışın izleme teknolojisini görebilecek.

2007 senesinde piyasaya sürülen Crysis; büyüleyici görselleri, farklı oynanışı ve devasa kum havuzu tipindeki oyun dünyası ile birinci şahıs nişancı türündeki oyunları için çıtaya yükseltmişti. Crysis oyununda, basit bir kurtarma operasyonu, Kuzey Kore içerisindeki adalar zincirinini uzaylılar tarafından işgal edilmesinden ardından bir savaşa dönüşüyor. Nanosuit isimli özel bir kıyafeti kuşanan oyuncular; hayatta kalıp zafer kazanmak için taktiklerini her duruma göre adapte etmek zorunda olacaklar. İşte şimdi bu macera, çok daha yüksek bir görsellikte yaşanabiliyor.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x