Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Sid Meier’s Civilization VI oyununa Battle Royale modu geldi

Bunu da gördük ya, artık yorum yapamıyoruz.

Battle Royale tipi video oyunlarının popüler olmadığını size söyleyemeyiz. Genelde FPS ve TPS tipindeki video oyunları, bu oyun moduna yönelik çalışmalar yapsa da aslında bahsettiğimiz popülerliği yakalamak adına daha önce farklı oyunlardan, farklı çalışmalar görmüştük. Bu çalışmalardan en farklı olanı da Tetris 99 idi; Tetris 99, bir Battle Royale oyunuydu. Şimdi ise hiçbir oyuncunun aklına gelmeyecek olan Sid Meier’s Civilization VI (Sid Meier’s Civilization 6) oyununa Battle Royale modu geldi.

Civilization 6

Sid Meier’s Civilization 6, Red Death moduna kavuştu

Bahsetmiş olduğumuz Battle Royale modunun adı Red Death ve kendisi şu an deneyimlenebilir. Çevrim içi olarak oynanabilen bu Red Death modu, 12 oyuncuyu destekliyor ve oyuncular, klasik Sid Meier’s Civilization VI deneyimini yaşarken, bir yandan da Battle Royale ruhunu yanlarında hissedebiliyor. Ayrıca bu oyunun Red Death modu da klasik bir Battle Royale oyunu gibi işliyor; oyunun haritasına iniyorsunuz ve ganimet toplamaya çalışıyorsunuz. Bu ganimetlerde atom bombası bile bulunuyor.

Haberimizin en tepesinden izleyebileceğiniz hem oynanış, hem de tanıtım videosu, aslında bahsetmiş olduğumuz bu yeni oyun modunu gayet güzel bir şekilde açıklıyor ve gösteriyor. Bu sebepten ötürü de biz, sözümüzü daha fazla uzatmak istemiyoruz ve sizi Red Death modunun tanıtım ve oynanış videosu ile baş başa bırakıyoruz efendim. Haberimizi sonlandırmadan önce söyleyelim: Bu oyun modu, şu an oyuna sahip olan herkes tarafından ücretsiz olarak deneyimlenebilir. Eğer farklı bir deneyim arıyorsanız, göz atabilirsiniz.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir