Ekibimize yeni yazarlar arıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

Bully 2, 2020 senesinde PlayStation 5 ve Xbox Scarlett için çıkabilir

Ortaya çıkan yeni bir rapora göre Rockstar Games, yeni nesil konsollara büyük bir Bully 2 oyunu ile adım atmak istiyor.

2019 senesine girmemiz ile birlikte Bully 2 hakkında ortaya çıkan söylenti ve sızdırma bilgilerin sayısı artmıştı. Hatta, neredeyse bu senenin ilk ayından beri düzenli olarak her ay, sizlere bu oyun hakkında sızdırma veya söylenti bilgiler aktarır olmuştuk. Ağustos 2019 için de herhangi bir şey farklı olmadı ve ortaya yeni bir rapor çıktı. Bu rapora göre bahsi geçen oyun, 2020 senesinde yeni nesil konsollara gelecek.

Bully 2

Bully 2, yeni nesil için hazırlanıyor olabilir mi?

ComicBook ekibi tarafından ortaya atılan yeni bir rapora göre Rockstar Games, yeni nesil konsolların çıkışında büyük bir oyun piyasaya sürmek istiyor. Bu oyun da yeni bir Red Dead veya Grand Theft Auto oyunu olamayacağı için Bully 2 oyununa yöneliniyor. Bu noktada Rockstar Games, 2020 senesinin üçüncü veya dördüncü çeyreğinde oyunu piyasaya sürmeyi planlıyor.

ComicBook tarafından yayımlanan raporun devamına göre bu video oyunu PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Scarlett platformları için çıkacak. Yani, oyunu hem yeni nesilde, hem de şimdiki nesilde göreceğiz. PC oyuncuları ise yine bir Rockstar Games oyununu kaçıracak.

Söylentilerin devamına göre bahsetmiş olduğumuz video oyunu, 2019 senesinin sonlarına doğru duyurulacak ve reklam çalışmaları da yeni nesil konsollar ile birlikte başlayacak. Geçmişte ortaya çıkan ve Bully 2 oyununun Eylül 2019 içerisinde duyurulacağı söylentilerini de bu noktada sizlere hatırlatmak isteriz. Bakarsınız o söylentiler de doğru çıkar ve bu oyun, önümüzdeki ay duyurulur, ne dersiniz efendim?

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir