Borderlands 3, Apex Legends oyunundaki işaretleme sistemiyle birlikte gelecek

Eşli oyunculu olarak hareket edecekler için serinin yeni oyununda kolaylıklar olacak.

En sevilen looter shooter türündeki video oyunu serilerinden olan Borderlands, bilindiği üzere serinin üçüncü oyunuyla fazla uzak olmayan bir süre sonrasında karşımıza çıkacak. 13 Eylül 2019 tarihinde çıkışını; PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için gerçekleştirecek olan bu eğlenceli FPS oyunu için yeni oynanış videoları yayımlandı. Borderlands 3 için yayımlanan videolarda, oyundaki işaretleme sisteminin Apex Legends oyunundaki gibi oldukça kullanışlı olduğu görülüyor.

Borderlands 3

Borderlands 3 oyunundaki bu sistem çok işe yarayacak

Bilindiği üzere Borderlands serisi hem tek oyunculu hem de eşli oyunculu yapıdaki bir video oyunu serisidir. Yukarı kısımda çıkış tarihini belirttiğimiz serinin üçüncü oyununun da eşli oyunculu bir yapıya sahip olacağını biliyoruz. Bu yapıda, takım arkadaşlarının birbirlerinden maksimum biçimde faydalanması, kolayca yardımlaşabilmesi için bu yapımdaki işaretleme sisteminin nasıl işleyeceğini yayımlanan videolar vasıtasıyla görüyoruz. 

Oyunun geliştirici ekibi Gearbox Software tarafından hazırlanan videolarda, işaretleme sisteminin Apex Legends oyunuyla büyük benzerlik gösterdiği görülüyor. Ayrıca yayımlanan videoların bir tanesinde bu sistemin kullanım kolaylığı ön plana çıkartılırken diğerinde özelleştirme seçenekleri yer alıyor. İşaretlemelerin, düşman, eşyalar, yerler için yapılabildiği görülürken özelleştirmeler sayesinde oyuncuların işlerinin bir hayli kolaylaşacağı gösteriliyor.

Belirttiğimiz gibi yayımlanan videoların bir tanesinde hangi silahların hangi renk ile işaretlenebileceğini inceleyebiliyoruz. Bu sayede takım arkadaşlarının ihtiyaç duyduğu silah ve eşyaları kolaylıkla bulmaları sağlanabilecek. Açıkçası biz izlediğimiz bu oynanış videoları sayesinde oyunun oldukça keyifli bir eşli oyunculu yapı barındıracağı izlenimini çıkarttık. Belirttiğimiz gibi yayımlanan videoların bir tanesi haber yazımızın en üstünden, diğerini ise en alt kısımdan izleyebilirsiniz.

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x