ASUS ROG VIP ve buna bağlı olan Game Deals nedir?

ASUS, Gamesplanet.com ile anlaşarak oyunculara Game Deals ve ASUS ROG VIP sistemlerini sunuyor.

ASUS, oyuncu serisi ürünlerini satın alan oyuncular için yeni bir program duyurdu. Bu programın adı Game Deals olarak geçiyor ve bizler de bu yazımızda, bahsi geçen bu yeni programın ne olduğunu anlatmaya çalışacağız; bu program, ülkemizde de aktif olacak ve PC oyuncuları, eminiz ki bu programı aktif olarak kullanmak isteyecek. Bu program sayesinde, büyük oyunlara indirimler gelecek!

ASUS ROG VIP ve buna bağlı olan Game Deals nedir?

ASUS ROG VIP ve Game Deals, ucuz oyunlar sunuyor

Öncelikle, Game Deals programının Gamesplanet.com aracılığı ile oluşturulduğunu belirtmemiz gerekiyor. Bu internet sitesi ile bir anlaşma sağlayan ASUS, oyuncu serisinden ürün satın alan oyunculara, günümüzün popüler video oyunlarında %50 değerlerine varan indirimler sunacak. Bu oyunlar arasında Activision, Blizzard Entertainment, Ubisoft, Rockstar Games, 2K Games, Bethesda, Bandai Namco ve Konami tarafından dağıtımı sağlanmış olan yapıtlar bulunuyor.

Eğer ASUS ROG serisine ait bir bilgisayar satın alırsanız, Armoury Crate isimli uygulama zaten yüklü olarak karşınıza çıkacak. Eğer ASUS ROG serisinden herhangi bir bilgisayara sahip değilseniz, Armoury Crate artık bağımsız olarak indirilebilecek; Game Deals programına Armoury Crate aracılığı ile ulaşılabilecek. Call of Duty: Modern Warfare, bu programın ilk fırsat ürünlerinden bir tanesi olacak. Kayıtlı ASUS ROG VIP üyeleri, özel fiyatlarla ön sipariş verebilecek bu oyuna.

Peki, nedir bu ASUS ROG VIP? Herhangi bir ASUS ROG ürününü satın alan oyuncular, ASUS ROG VIP olmaya hak kazanacak. Kullanıcıların ASUS ROG ID oluşturarak cihazlarını kaydetmeleri yeterli olacak ASUS ROG VIP olabilmeleri için. Armoury Crate programındaki Kullanıcı Merkezi aracılığı ile ASUS ROG ID oluşturulabilecek. Bu sayede de bahsetmiş olduğumuz programlardan yararlanabilir hale gelebileceksiniz. Peki, bu üyelere ne gibi fırsatlar sunulacak?

ASUS ROG VIP olan oyuncular, her hafta özel olarak seçilmiş en az beş oyuna özel fiyatlarla erişebilecekler. Bunun yanı sıra Gamesplanet.com tarafından sunulan günlük tekliflerden yararlanılabilecek. Bu teklifler; genelde çok satan AAA oyunlardan, kült haline gelmiş bağımsız yapımlara; yeni çıkacak favorilerin ön siparişinden, beğenilen klasiklere kadar her şeyi kapsayacak. Yeni oyunlarda %50’ye varan büyük indirimler yapılacak ve ön siparişler %30’a varan indirimlerde olacak.

Açıklamaların devamına göre oyuncular; satın almak istedikleri oyunu seçtikten sonra, bir kereliğine Gamesplanet.com üzerinden hesap oluşturacak ve normal satın alma işlemine devam edecekler. Oyun kodunu alıp, yeni oyunu yükledikten sonra; oyunu Armoury Crate programında yer alan Game Library sekmesine ekleyebilecekler. Game Library, kullanıcıların herhangi bir platformda indirdikleri oyunları tek bir yerden açabilmelerini, düzenleyebilmelerini ve takip edebilmelerini sağlayacak.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x