Xbox Wire üzerinden yeni bir açıklama yapıldı. Bu açıklama ile de Şubat 2019 içerisinde Xbox Game Pass sistemine eklenecek olan son video oyunları belirtildi. Şimdi de bu haberimiz ile sizlere açıklanan video oyunlarından bahsedeceğiz. Yalnız şimdiden söyleyelim: Oyuncuları Şubat 2019 bitmeden önce Alien: Isolation gibi kaliteli video oyunları bekliyor olacak.

Alien: Isolation ve çok daha fazlası Xbox Game Pass sistemine ekleniyor

Xbox Game Pass, 5 farklı video oyunu ile yenileniyor

Microsoft tarafından Xbox Wire üzerinden yapılan açıklamalara göre bahsettiğimiz sistemin abonelerine öncelikle Batman: Return to Arkham, Headlander ve Disney Epic Mickey 2: The Power of Two oyunları sunulacak. Bu üç video oyunu da sisteme 21 Şubat 2019 tarihinde eklenecek. Tabii ki sistem, sadece 3 oyun ile yenilenmeyecek; oyuncuların karşısına The Walking Dead: Season 2 ve Alien: Isolation da çıkacak.

Microsoft ekibinin söylediğine göre The Walking Dead: Season 2 ve Alien: Isolation, Xbox Game Pass kütüphanesine 28 Şubat 2019 tarihinde eklenecek. Muhtemelen bu sisteme Şubat 2019 içerisinde de başka herhangi bir video oyunu eklenmeyecek. Fakat oyuncular, bu güzel duyurulardan sonra şimdiden Mart 2019 için heyecanlanmaya başladı bile.

Peki, sizler bu yeni oyunlar hakkında neler düşünüyorsunuz? Return to Arkham, Headlander ve Disney Epic Mickey 2: The Power of Two, The Walking Dead: Season 2 ve Alien: Isolation oyunları, kütüphaneyi yenilemek için yeterli oyunlar mı? Yorumlarınızı mutlaka bekliyor olacağız efendim.

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster