Alicia Vikander ile Tomb Raider filminin devamı geliyor

Alicia Vikander her ne kadar devam filmi ile geri dönecek olsa da Tomb Raider filminin yazarı değişmiş olacak.

Genelde video oyunlarının filmi yapıldığı zaman o film sevilmez. Filmlerden de video oyunları yapıldığı zaman çoğunlukla o video oyunu sevilmez. Tabii Tomb Raider markası ile bu durum artık oldukça karışmış durumda. Yine de birçok insan, yakın geçmişte vizyona girmiş olan bu markaya ait filmi pek beğenmemişti. Buna rağmen yapımcılar, bir devam filmi için kolları sıvamışa benziyor.

Tomb Raider
Alicia Vikander, Lara Croft olarak devam filminde yer alacak.

Yeni Tomb Raider filmi, yeni bir yazar ile insanların karşısına çıkacak

EW ekibinden aldığımız raporlara göre şu sıralar yeni bir Tomb Raider filmi yapım aşamasında. Raporların devamına göre bu filmdeki Lara Croft rolünü yine Alicia Vikander üstelenecek. Bu oyuncu, 2018 senesindeki filmde de Lara Croft rolünü oynamıştı. Her ne kadar başrolde değişilik olmayacak olsa bile raporlara göre filmin yazarı değişmiş olacak.

Devam filmi ile neleri göreceğimizi bilmiyoruz ama tahmin yürütmek oldukça kolay. 2018 senesinde vizyona girmiş olan film ile Square Enix tarafından dağıtımı yapılmış Tomb Raider oyunlarının üçlemesinin öncesi gösterilmişti. Muhtemelen devam filmi ile de bu üç video oyunundan bir tanesini beyaz perdede izleyeceğiz. Eğer yapımcılar, oyunlarla aynı noktada bir ürün ortaya koymak istemezse de belki de oyunların arasındaki boş zamanlar, yeni bir film ile doldurulabilir. Tabii aralarda boş zamanlar bulunabilirse.

Şu anda devam filminin ne zaman vizyona gireceği, yazarının kim olacağı açıklanmadı ama birkaç ay içerisinde muhtemelen bu film hakkında ilk resmi bilgileri alırız. Filmin tahmini vizyona giriş yılı ise 2020 veya 2021 olarak görünüyor. Peki, bu devam filmi hakkında sizler neler düşünüyorsunuz? Böyle bir filme gerçekten gerek var mıydı?

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir
Araç çubuğuna atla