Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Ekibimiz

Mavi Kol olarak küçük bir ekibe sahibiz. Bu ekibimiz ile sizlere her gün, farklı kategorilerde güncel içerikler sunmaya çalışıyoruz ve bunu başarıyoruz da. Haber, inceleme, rehber ve diğer tip içeriklerimizi sizlere başarılı bir şekilde sunabiliyor olmamızın sebebi ise deneyimli bir ekibe sahip olmamız. Dilerseniz, şimdi bu deneyimli ekibe biraz daha yakından göz atalım.


Ekibimiz; temelinde Kaan Gezer ve Emrah Subaşı isimlerinden oluşuyor. Emrah Subaşı, tam 10 senelik bir roman yazarlığı deneyimine sahip. Kendisinin yayımlanmış olan romanları bulunmakta. Kaan Gezer ise tam 11 senelik yazılı içerik üretim deneyimine sahip. Tabii bu isimler sadece kurucularımız. Mavi Kol yazarlarının da kesinlikle aşağı kalır yanı yok. 


Bu noktada, ekibimizin deneyimini sizlere aktarıyor olmamızın da önemli bir sebebi var. Bu sebep ise ekibimiz tarafından üretilen içeriklerin; uygun kalitede, uygun özgünlükte olduğunu sizlere gönül rahatlığı ile söyleyebilmek. Dilimiz ve yazma becerimiz her geçen gün gelişiyor, değişiyor. Bizler de bu yüzden her gün, sizlerin karşısına daha kaliteli içerikler ile çıkmaya çalışıyoruz.


Tabii ekip dediğimize bakmayınız. Bizler, birlikte çalıştığımız insanlara bir aile gözü ile bakmaktayız. Bu ailemiz ile amacımız, yine ailemiz dediğimiz takipçilerimize en güncel video oyunu haberlerini, en yeni video oyunlarının incelemelerini ve en ilginç fikir yazılarını sunabilmek. Eğer sizler de bir yazar olarak veya başka bir rolde aramızda bulunmak istiyorsanız, lütfen Bizimle Çalışmak isimli sayfamıza bir göz atınız. 

Kurucu